Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw. (W: 50 x H: 60 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 100
Titel | Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw. (W: 50 x H: 60 cm) |
Breedte/diepte | 50 cm |
Hoogte | 60 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 403 |
Lot ID | 16008 |
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 200 - 300