Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw. (W: 50 x H: 60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 100

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. Eerste helft 19de eeuw.

50 cm

60 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

403

16008

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300