Een zilveren theca met 6 relikwieën, afgewerkt met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. (W: 4 x H: 4,5

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 220

Een zilveren theca met 6 relikwieën, afgewerkt met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. Met relieken van Ex Velo BMV (Beata Virgo Maria), S. Annae Martyr, Saint Pauli Apostel, Saint Carolus E.C., Saint Sophiae V.M.

De Theca is verzegeld met zijdedraad en een waszegel. Geen document bij het relikwie.

Theca gemerkt op de zijkant met zilvermerk.

4 cm

4,5 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

289

15997

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340