Verras me
Terug naar account
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, handgeschilderd bloemendecor en gemonteerd met koperwerk, circa 1900. 

Hoogte kandelaars: 65 cm. 

Product details
Titel

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)

Breedte/diepte

34 cm

Hoogte

63 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

725

Lot ID

15984

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)
Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900. (W: 34 x H: 63 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KLOKKEN / HORLOGES
Een Officierspendule, messing en glas in de originele reistas. (L:6,5 x W:8 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een decoratieve tafelklok, afgewerkt met cloisonné email. (L:15 x W:32 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KLOKKEN / HORLOGES
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250