Een paar kandelaars, messing in art nouveau stijl. Circa 1900.
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 300 - € 500

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

15973

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300