Verras me
Terug naar account
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 100

Omschrijving van het lot


Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. 

Product details
Titel

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)

Hoogte

65 cm

Diameter

70 cm

Veilingsdatum

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

875

Lot ID

15970

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. (H: 65 x D: 70 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:73 x W:120 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MEUBELEN
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een Spaanse tafel afgewerkt met blauwe en witte faience tegels. (L:85 x W:184 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300