Titel | Een lot Chinees steengoed en porselein. 19de/20ste eeuw. (D: 14,5 cm) |
Diameter | 14,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 626 |
Lot ID | 15949 |
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar Chinese vazen, decor van een waterbuffel en dames. (H:57 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200