Een grote Chinese gesculpteerde agaat, versierd met wijzen. 20ste eeuw. (W: 24 x H: 34 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 360
Titel | Een grote Chinese gesculpteerde agaat, versierd met wijzen. 20ste eeuw. (W: 24 x H: 34 cm) |
Breedte/diepte | 24 cm |
Hoogte | 34 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 602 |
Lot ID | 15944 |
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese pot, Wuchai met decor van vruchten en bloesems. (H:31 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600