Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw. (L: 28 x W: 42 x H: 13,5 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 160
Titel | Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw. (L: 28 x W: 42 x H: 13,5 cm) |
Afmetingen | 28 x 42 x 13,5 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 416 |
Lot ID | 15936 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 700