Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. (L: 13 x W: 13 x H: 29 cm)
Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 90
Titel | Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. (L: 13 x W: 13 x H: 29 cm) |
Afmetingen | 13 x 13 x 29 cm |
Veilingsdatum | 23/11/2022 - 24/11/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 113 |
Lot nummer | 104 |
Lot ID | 15935 |
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180