Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen. Gelakt en gechromeerd metaal.

Pietro AROSIO (1946)

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

15934

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300