Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3. (L: 25 x W: 33 x H: 26 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 340

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3. Glazen en karaffen afgewerkt met vergulde rand.

25 x 33 x 26 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

428

15929

The set is missing 2 glasses.

Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus
Een tantalus

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een kindertheeset in de originele doos. Circa 1900-1920. (L:20 x W:33 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300