Villeroy and Boch, een paar borden en een cache-pot. 20ste eeuw. (H: 18 x D: 20 cm)
Lot 861

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Villeroy and Boch, een paar borden en een cache-pot. 20ste eeuw.

18 cm

20 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

861

15887

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300