Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek. (W: 97 x H: 145 cm)
Lot 168

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt'

een schilderij, olie op doek.

Getekend rechts onderaan.

97 cm

145 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

168

15876

Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)
Charles HERMANS (1839-1924)

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Theodorus VAN OORSCHOT (1910-1989) 'Bloemenvaas'. (W:75 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000