Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' een schilderij, olie op doek

Charles HERMANS (1839-1924)

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

15876

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200