Een groot Japans bord, Imari, circa 1900. (D: 51,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 300

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

51,5 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

622

15861

Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Japanse Imari scheerkom, 18de/19de eeuw. (H:6,5 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500