Charles CATTEAU (1880-1966) 'Jardinière' geglazuurde faience. (H: 20 x D: 27 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 200

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Jardinière' geglazuurde faience. Gemerkt La Louvière, Belgiuqe D.751.

Beschreven in het boek: Art Deco Ceramics, made in Belgium Charles Catteau by Marc Pairon: D751:  'Meerkleurig decor van sterk gestileerde bloemen' Een vaas met gelijkaardig decor kan worden gevonden op p.210.

20 cm

27 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

795

15854

Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)
Charles CATTEAU (1880-1966)

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600