Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma. (L: 80 x W: 160 x H: 73 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 850

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

80 x 160 x 73 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

97

15852

Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)
Ico PARISI (1916-1996)

Herbert HIRCHE (1910-2002) 'Barwagen'. (L:44 x W:75 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee spiegels. Rond en rechthoekig. (W:63 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frezza Tiper B2B, Bureel, aluminium met twee glazen bladen. (L:90 x W:318 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500