C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022
23 en 24 November 2022

Schattingsprijs: € 400 - € 600

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art' een lithografie, 2022.

Gesigneerd door de artiest rechtsonder
Genummers linksonder

Provenance: Acquired directly from the artist by the present owner

C.B. Hoyo

Serienummer

11

40 cm

60 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

15849

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 100 - 200