C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022. (W: 40 x H: 60 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 380

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art' een lithografie, 2022.

Gesigneerd door de artiest rechtsonder
Genummers linksonder

Provenance: Acquired directly from the artist by the present owner

Serienummer

11

40 cm

60 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

165

15849

C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)
C.B. HOYO (1995)

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340