Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. 236g. Alexis Renaud. (W: 12 x H: 25 cm)
Lot 340

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Een wijwatervat gemaakt uit massief zilver. Frankrijk, 19de eeuw. Brutogewicht: 236g.

Achteraan gemerkt M. P.

Gemerkt Alexis Renaud, te dateren tussen 1831-1847. Zilvermerk met weegschaal en ster, A.Renaud centraal.

12 cm

25 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

340

15847

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een groot 82-delig zilver bestek, Duitsland. 800/1000. 2,673kg. (L:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800