Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie. (W: 52 x H: 75 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 220

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat'.

Een lithografie genummerd 70/150

52 cm

75 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

249

15839

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Kurt PEISER (1887-1962) 'Twee ingekleurde etsen' (L:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500