Pablo Atchugarry (1954)

Pablo Atchugarry (1954)

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 10.200

Pablo Atchugarry (1954), 'Boek', Zwarte Belgische marmer op basis van graniet.

Pablo ATCHUGARRY (1954)

Pablo Atchugarry (1954)

13,5 x 13,5 x 30 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 12.750

Lot nummer

387

1577

Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)
Pablo Atchugarry (1954)

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250