Roger Raveel (1921-2013)

Roger Raveel (1921-2013)

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 4.500

Roger Raveel (1921-2013): 'Een boek op wielen; een gevleugelde gedachte' 1999, gemerkt 11/80.

Roger Raveel (1921-2013)

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.625

Lot nummer

288

1574

Roger Raveel (1921-2013)

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600