Verzilverde koffiekan

Verzilverde koffiekan

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 80

verzilverde koffiepot, gemerkt Rogers Smith & Co. Newhaven Connecticut. 2e helft 19e eeuw.

Verzilverde koffiekan

31,5 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

430

1547

Verzilverde koffiekan

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Th. Strube & Sohn, een paar kandelaars, zilver in Lodewijk XV stijl. Duitsland. 800/1000. (H:22 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
WMF, een grote verzilverde kandelaar, afbeelding van Cupido. (L:37 x W:37 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en verzilverde tafelaccessoires en serveergoederen. (L:16 x W:37 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Christofle 'Malmaison' een koffie- en theeservies. (L:42 x W:66 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een grote collectie verzilverd bestek, bijgevoegd 12 zilveren ijslepels, Delheid, 309g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Een koffiekan, inktpot en inktvloeier, Zweden, zilver. 1,815kg. (L:15 x W:25 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900