Henry ROLAND (1919-2000) 'De Clown' olie op doek. (W: 58 x H: 69 cm)

Hamerprijs: € 240

Henry ROLAND (1919-2000) 'De Clown' een schilderij, olie op doek

Henry ROLAND (1919-2000)

58 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

113

15348

Henry ROLAND (1919-2000)

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340