Henry ROLAND (1919-2000) 'De Clown' olie op doek. (W: 58 x H: 69 cm)

Hamerprijs: € 240

Henry ROLAND (1919-2000) 'De Clown' een schilderij, olie op doek

Henry ROLAND (1919-2000)

58 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

113

15348

Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)
Henry ROLAND (1919-2000)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200