Luc GENOT (1943-1995) 'En Couleur En Colère' olie op doek. (W: 78 x H: 59 cm)
Lot 161

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Luc GENOT (1943-1995) 'En Couleur En Colère' een schilderij, olie op doek.

Luc GENOT (1943-1995)

78 cm

59 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

161

15347

Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)
Luc GENOT (1943-1995)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000