Louis CLESSE (1889-1961) 'Jachtstilleven' olie op paneel. (W: 29 x H: 39 cm)

Hamerprijs: € 300

Louis CLESSE (1889-1961) 'Jachtstilleven' een stilleven, olie op paneel

Louis CLESSE (1889-1961)

29 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

149

15346

Louis CLESSE (1889-1961)
Louis CLESSE (1889-1961)
Louis CLESSE (1889-1961)
Louis CLESSE (1889-1961)
Louis CLESSE (1889-1961)
Louis CLESSE (1889-1961)

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200