Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (H: 42 x D: 24 cm)

Hamerprijs: € 600

Charles CATTEAU (1880-1966) Een vaas met nummer 1296 en decor 2170. Een zeldzame model en decor gemerkt voor Boch Keramis.

Charles CATTEAU (1880-1966)

42 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

803

15328

Sarreguemines model Sicilia, een faience vaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sitzendorf, een paar bloemenvazen gemaakt uit porselein, in de vorm van 2 putti met een schoen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Porcelaine De Paris, France, een collectie van 12 oesterboden met decor van vogels. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250