STUDIO BBPR (1932) 'Staande Lamp, Kleerhanger' acryl en metaal. Kartell. (W: 57,5 x H: 173 cm)

Hamerprijs: € 600

STUDIO BBPR (1932) 'Staande Lamp, Kleerhanger' acryl en metaal. Kartell

STUDIO BBPR (1932)

57,5 cm

173 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

759

15312

STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)
STUDIO BBPR (1932)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)