Félix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfgave 1968', olie op board. (W: 60 x H: 80 cm)

Hamerprijs: € 2.000

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfgave 1968', olie op board. Gesigneerd en gedateerd.

Félix DE BOECK (1898-1995)

60 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

20

15290

Félix DE BOECK (1898-1995)

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine'. (W:60 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300