Karel APPEL (1921-2006) 'Zonder Titel' een lithografie, 54/95. (W: 28 x H: 41 cm)
Hamerprijs: € 300
Karel APPEL (1921-2006) |
Titel | Karel APPEL (1921-2006) 'Zonder Titel' een lithografie, 54/95. (W: 28 x H: 41 cm) |
Breedte/diepte | 28 cm |
Hoogte | 41 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 142 |
Lot ID | 15289 |
Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 400 - 600