Gerrit RIETVELD (1888-1964) 'Shröder 1' voor Cassina, een bijzettafel. (L: 50 x W: 51,5 x H: 61 cm)

Hamerprijs: € 900

Gerrit RIETVELD (1888-1964) 'Shröder 1' voor Cassina, een bijzettafel. Gesigneerd en genummerd, 1089.

Gerrit RIETVELD (1888-1964)

50 x 51,5 x 61 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

746

15287

Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)
Gerrit RIETVELD (1888-1964)

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300