Een paar vintage zetels 'Dodo' Perolux. Circa 1970. (L: 80 x W: 60 x H: 63 cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar vintage zetels 'Dodo' Perolux. Circa 1970.

80 x 60 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

734

15284

Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels
Een paar vintage zetels

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)