Een set van 3 bijzettafels met wit acryl blad op een gechromeerd onderstel. Circa 1960. (L: 28 x W: 28 x H: 29 cm)

Hamerprijs: € 550

Een set van 3 bijzettafels met wit acryl blad op een gechromeerd onderstel. Circa 1960.

28 x 28 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

740

15280

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100