Verras me
Terug naar account
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)

'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)

Dit stuk werd verkocht op 21.09.2022
Hamerprijs: € 280

Omschrijving van het lot


Naar het model 'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002). Een set van 3 bijzettafeltjes met rood, zwart en grijs blad op zwart metalen frame. Productie door Lostnfound, 21ste eeuw. 

Product details
Titel

'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)

Afmetingen

40 x 53 x 39 cm

Veilingsdatum

21/09/2022 - 22/09/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

721

Lot ID

15279

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)
'Boomerang' door Willy VAN DER MEEREN (1923-2002), productie LOSTNFOUND. 21ste eeuw.. (L: 40 x W: 53 x H: 39 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MID-CENTURY
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300