Simon DESANTA (1952) 'Sun Day' voor Rosenthal. (L: 74 x W: 68 x H: 87 cm)
Lot 758

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Simon DESANTA (1952) 'Sun Day' voor Rosenthal. Een paar opvouwbare zetels gemaakt uit leder, stof en metaal.

Simon DESANTA (1952)

74 x 68 x 87 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

758

15278

Gebruikssporen op het stof, onderaan de zetel.

Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)
Simon DESANTA (1952)

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120