Charles Rennie MACKINTOSH (1868-1928) 'DS2', voor Cassina. (L: 75 x W: 75 x H: 76 cm)

Hamerprijs: € 700

Charles Rennie MACKINTOSH (1868-1928) 'DS2', voor Cassina. Getekend en genummerd, 1032.

Charles Rennie MACKINTOSH (1868-1928)

75 x 75 x 76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

718

15276

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300