August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal' 1969. (H: 8 x D: 30 cm)

Hamerprijs: € 100

August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal', geglazuude keramiek, getekend en gedateerd1969

August MICHIELS (1922-2003)

8 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

774

15246

August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)
August MICHIELS (1922-2003)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sarreguemines model Sicilia, een faience vaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Sitzendorf, een paar bloemenvazen gemaakt uit porselein, in de vorm van 2 putti met een schoen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Clarice CLIFF (1899-1972) voor Royal Staffordshire, een set van 5 faience items.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Porcelaine De Paris, France, een collectie van 12 oesterboden met decor van vogels. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250