August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal' 1969. (H: 8 x D: 30 cm)

Hamerprijs: € 100

August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal', geglazuude keramiek, getekend en gedateerd1969

August MICHIELS (1922-2003)

8 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

774

15246

August MICHIELS (1922-2003)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250