Een vitrinekast afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (L: 35 x W: 83 x H: 151 cm)

Hamerprijs: € 160

Een vitrinekast afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Tweede helft van de 20st eeuw.

35 x 83 x 151 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

944

15182

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500