Een commode met marmer blad en afgewerkt met marqueterie. (L: 55 x W: 128 x H: 91 cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Een commode met marmer blad en afgewerkt met marqueterie. (L: 55 x W: 128 x H: 91 cm) |
Afmetingen | 55 x 128 x 91 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 901 |
Lot ID | 15180 |
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300