Een commode afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met brons en marmer. (L: 55 x W: 114 x H: 89 cm)

Hamerprijs: € 220

Een commode afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met brons en marmer, circa 1970.

55 x 114 x 89 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

899

15179

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800