Een set van 4 kerkkandelaars in neogotische stijl. (H: 50 cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een set van 4 kerkkandelaars in neogotische stijl. (H: 50 cm) |
Hoogte | 50 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 252 |
Lot ID | 15176 |
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600