Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame. (L: 22 x W: 59 x H: 50 cm)

Hamerprijs: € 550

Een pendule schouwklok 'De oogst' met afbeelding van een rustende dame met een duif, bovenop geoogste tarwe. Gemaakt uit verguld brons, tweede helft 19de eeuw.

22 x 59 x 50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

320

15175

Een pendule schouwklok

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500