Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer. (L: 52 x W: 52 x H: 91 cm)

Hamerprijs: € 160

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

52 x 52 x 91 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

638

15173

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300