Verras me
Terug naar account
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)

Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 21.09.2022
Hamerprijs: € 550

Omschrijving van het lot


Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Lamp' een mid-century tafellamp gemaakt uit messing en metaal voor Philips, en gemerkt. 

Product details
Artiesten

Louis Christian KALFF (1897-1976)

Titel

Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)

Hoogte

45 cm

Diameter

33 cm

Veilingsdatum

21/09/2022 - 22/09/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

770

Lot ID

15171

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)
Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Philips. (H: 45 x D: 33 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VERLICHTING
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

VERLICHTING
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

VERLICHTING
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

VERLICHTING
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

VERLICHTING
Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin.

Schattingsprijs: € 200 - 300