Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 17 x W: 26 x H: 14 cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 17 x W: 26 x H: 14 cm) |
Afmetingen | 17 x 26 x 14 cm |
Veilingsdatum | 21/09/2022 - 22/09/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 267 |
Lot ID | 15170 |
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300