Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. (L: 17 x W: 26 x H: 14 cm)

Hamerprijs: € 320

Een stel misampullen gemaakt uit. glas gemonteerd met verguld brons en email op een koper bord. Gemerkt 'Reconaissance 24 May 1891'.

17 x 26 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

267

15170

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300