Een beeld 'Jezus Van Praag' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. (L: 20 x W: 40 x H: 78 cm)

Hamerprijs: € 130

Een beeld 'Jezus Van Praag' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster. 20ste eeuw. Achteraan gemerkt P.A.B.

20 x 40 x 78 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

243

15168

Een beeld

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 120 - 180