Schneider, een vaas gemaakt uit pâte de verre glas. (H: 37 x D: 16,3 cm)
Lot 408

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Schneider, een vaas gemaakt uit pâte de verre glas, gemaakt in Frankrijk. Niet gemerkt.

37 cm

16,3 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

408

15167

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340