Zenith, een Kartell tafelklok met handgeschilderd bloemendecor. (W: 26,5 x H: 51 cm)

Hamerprijs: € 800

Zenith, een Kartell tafelklok met handgeschilderd bloemendecor. In werkende toestand, met originele papieren.

26,5 cm

51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

332

15156

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250