Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Figuur van een dame' een lithografie. (W: 48,5 x H: 73 cm)
Lot 130

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Figuur van een dame' een lithografie, gesigneerd met krijt. 95/99

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

48,5 cm

73 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

130

15036

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Afrikaanse Dame'. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Theodorus VAN OORSCHOT (1910-1989) 'Bloemenvaas'. (W:75 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van een jonge soldaat, olie op doek. Waarschijnlijk Empire periode. (W:22 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340