Octave LANDUYT (1922) 'Zonder Titel' een lithografie. (W: 43 x H: 60 cm)

Hamerprijs: € 100

Octave LANDUYT (1922) 'Zonder Titel' een lithografie, gemerkt 'Proedruk'

Octave LANDUYT (1922)

43 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

180

15035

Octave LANDUYT (1922)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500