Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie. (W: 55 x H: 77 cm)

Hamerprijs: € 160

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie, 20/96.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

55 cm

77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

129

14996

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200